Feriköy Çilingir

İstanbul Çilingir

Feriköy Çilingir

Feriköy semtimizin her semtine servis süremiz 15 dakıkadır tüm çilingir işleriniz bizim tarafımızdan itina ile yapılır. Kapı Açma, kilit değişimi, oto açma ve anahtar kontak işleriniz tarafımızdan yapılır. Servisten yararlanmak için bizi 4440193 nolu numradan arayınız.

Osmanbey Çilingir

Şişli Çilingir

Şişli Osmanbey Çilingir

Osmanbey semtimizde çilingir hizmetimiz 35 yıldır sürmektedir Şirketimizinde bu semtte bulunuyor bütün çilingir  işleriniz ve kapı ayarları dış kapı yayı ve iç oda kapılarındada profosyonel çilingir ekibimizle 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bizi her an Arayabileçeğiniz 4440193 nolu numramizla hızmetinizdeyiz.

Mecidiyeköy Çilingir

Şişli Çilingir

Mecidiyeköy Çilingir

İStanbul İlimizin Şişli İlçesine bağlı Mecidiyeköy Mahallesinde 35 yıldır şirket olarakta kendi bölgemizde olan Mecidiyeköyde Çilingir hizmetimiz kesintisiz 24 saattır. Kapıda kalma, oto kapısı açma veya kilit arızası dışkapı yayı değişimi ayarı ve diğer akla gelebileck bütün kilit aksamları için size yardımcı olacak en güvenilir tek kurumsal çilingir firmasıyız. Bize 4440193 nolu numaramızdan ulaşın her hangi bir çilingirlik işiniz için.

Harbiye Çilingir

Şişli Çilingir

Şişli Harbiye Çilingir

 

Şişli İlçemizin her semtine 44 yıldır Çilingir hizmeti vermekteyiz. Harbiye semtine çilingir servis süremiz 10 dakikadır. Kapıda kalma durumlari ve diğer çilingirlik işleriniz tarafimizdan yapılır, Kapı güçlendirme hırsıza karşı kapı koruma sistemlerimizle canınızı ve malınızı güvence altına alınız. Harbiye Çilingir için bizi 7/24 kesintisiz 4440193 ve 0533 957 61 58 nolu numaralardan arayabilirsiniz.

Cihangir Çilingir

Beyoğlu Çilingir

Cihangir Çilingir

İStanbul’un her yerinde çilingir servisimiz mevcut olup beyoğlu ilçesine bağlı cihangir Mahallesi Ve semtinde çilingir hizmetimiz 7/24 kesintisiz olarak sürmektedir. Servis hizmetimizden yararlanmak için bizi 4440193 nolu telefonda veya 0533 957 6158 cet telefonundan arayabilir çilingir ustası isteyebilirsiniz. Kapıda kalma, kilit değiştirme, oto kapısı açtırma, kapı yayı taktırma ve tamiri için bize ulaşın.