Bakırköy Çilingir

Bakırköy Çilingir

Bakırköy Çilingir

İstanbul geneli Kurumsal Çilingir sistemi ile Bakırköy’de Size en yakın çilingire yönlendiren Çilingir kurumsal firmamız ile kapınızı güvenli bir şekilde açtırmak için bizi 24 saat her an arayabilirsiniz. Bakırköy Geneli Çilingir İçin 4440193 nolu telefondan çilingir talep edebilirsiniz.

 

Bakırköy Kısa bilgi: İstanbul’un en köklü ilçelerinden biri olan Bakırköy, 1992 yılındaki düzenlemelere değin İstanbul’un en büyük ilçelerindendi. Günümüzdeki biçimini 1992’de alan ilçenin güneyinde Marmara Denizi; kuzeyinde Küçükçekmece, Bahçelievler, Güngören; batısında Küçükçekmece Gölü; doğusunda ise Zeytinburnu yer alır.

Bakırköy Mahalleleri: Ataköy 1. kısım   Çilingir, Ataköy 2-5-6. kısım   Çilingir, Ataköy 3-4-11. kısım   Çilingir, Ataköy 7-8-9-10. kısım   Çilingir, Basınköy   Çilingir, Cevizlik   Çilingir, Kartaltepe   Çilingir, Osmaniye   Çilingir, Sakızağacı   Çilingir, Şenlikköy   Çilingir, Yenimahalle   Çilingir, Yeşilköy   Çilingir, Yeşilyurt   Çilingir, Zeytinlik   Çilingir, Zuhuratbaba Çilingir

One Reply to “Bakırköy Çilingir”

  1. Pingback: Bakırköy Çilingir telefonu | 0533 957 61 58

Bir cevap yazın