Büyükçekmece Çilingir

Büyükçekmece Çilingir

Büyükçekmece Çilingir

İstanbul geneli Çilingir hizmeti sunan kurumsal firmamız Büyükçekmece ilçemizde 13 yıldır anlaşmalı olduğumuz  çilingir belgelerine tamamen sahip olan ustalarımızla çalışmaktayız. Kapıda kalma durumlarında raharlıkla kapınızı açtırabileceğiniz kurumsal çilingir hizmetimizle Artık kendinizi daha çok güvende hissedeceksiniz. Büyükçekmece çilingir hizmeti için numramız: 444 01 93 ve üsteki resimde olan ceptelefonlarıdır.

 

 

Büyükçekmece Gölü’nün Marmara Denizi’yle birleştiği bölgede gelişen Büyükçekmece, 1987 yılında Çatalca’dan ayrılarak ilçe hâline getirildi. Kuzeye gittikçe yerleşim seyrekleşir ve geniş boş düzlükler başlar. İlçenin merkezinde Büyükçekmece Gölü; güneyinde Marmara Denizi; batısında Silivri; kuzeybatısında ve kuzeyinde Çatalca; kuzeyinde Arnavutköy; doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt vardır.

Mahalleleri:    19 Mayıs Mahallesi Çilingir, Ahmediye Mahallesi Çilingir, Alkent 2000 Mahallesi Çilingir, Atatürk Mahallesi Çilingir, Bahçelievler Mahallesi Çilingir, Celaliye Mahallesi Çilingir, Cumhurıyet Mahallesi Çilingir, Çakmaklı Mahallesi Çilingir, Dızdarıye Mahallesi Çilingir, Ekinoba Mahallesi Çilingir, Fatıh Mahallesi Çilingir, Güzelce Mahallesi Çilingir, Hürriyet Mahallesi Çilingir, Kamiloba Mahallesi Çilingir, Karaagaç Mahallesi Çilingir, Kumburgaz Mahallesi Çilingir, Mimaroba Mahallesi Çilingir, Mimarsinan Mahallesi Çilingir, Murat Çeşme Mahallesi Çilingir, Pınartepe Mahallesi Çilingir, Sinanoba Mahallesi Çilingir, Türkoba Mahallesi Çilingir, Ulus Mahallesi Çilingir, Yenimahalle Mahallesi Çilingir,

Bir cevap yazın